| Klasa procesora | AMD Ryzen 5 |
| Model | AMD® Ryzen™ 5 5600G |
| Broj jezgara procesora | 6 |
| Radni takt procesora | 3.9GHz |
| Procesorsko ležište (socket) | AMD AM4 |
| Model matične ploče | GA A520M K |
| Čipset | AMD® A520 Chipset |
| Memorija (RAM) | 16GB |
| Tip memorije | DDR4 |
| Radni takt memorije | 3.200MHz |
| Model grafičke karte | Gigabyte |
| Grafika | RX 6600 |
| Količina memorije | 8 Gb 128 bit |
| Tip memorije | DDR6 |
| Tip skladištenja | SSD |
| SSD | 500GB |
| Model SSD | SNVS/500G SSD NV1 series |
| Hard disk interfejs | nVMe |
| Napomena | 1x HDMI |
| Model kućišta | IG-MAX E06T81BR |
| Snaga napajanja | 600W |