AMD Ryzen procesor 5 5600 6 cores Box
18.000,00 din.
Dostunost: Dostupno
SKU:
AMD Ryzen procesor 5 5600 6 cores Box
nijedan:
Osnovno
| Klasa procesora | AMD Ryzen 5 |
| Model | 5600 |
| Broj jezgara procesora | 6 |
| Broj logičkih jezgara (niti) | 12 |
| Radni takt | 3.5GHz |
| Turbo frekvencija | 4.4GHz |
| Procesorsko ležište (socket) | AMD AM4 |
| Keš memorija | 3MB L2, 32MB L3, 384KB L1 |
Ostale karakteristike
| Proces izrade | 7nm |
| TDP | 65W |
| Podržane tehnologije | Ryzen VR-Ready, AMD "Zen 3" Core Architecture, AMD StoreMI Technology |
| Pakovanje | Box |
Reklamacioni period
| Reklamacioni period | 36 meseci |
Deklaracija
| EAN | 730143314190 |
| Uvoznik | EWE COMP DOO |
Brands:

