AMD Ryzen procesor 5 5600GT Box
21.000,00 din.
Dostunost: Dostupno
SKU:
AMD Ryzen procesor 5 5600GT Box
nijedan:
Osnovno
| Klasa procesora | AMD Ryzen 5 |
| Model | 5600GT |
| Broj jezgara procesora | 6 |
| Broj logičkih jezgara (niti) | 12 |
| Radni takt | 3.6GHz |
| Turbo frekvencija | 4.6GHz |
| Procesorsko ležište (socket) | AMD AM4 |
| Keš memorija | 16MB L3 |
Grafika
| Integrisana grafika | Da |
| Grafika | AMD Radeon |
| Model | Vega 7 |
| Frekvencija | 1.900 MHz |
Ostale karakteristike
| Proces izrade | 7nm |
| TDP | 65W |
| Pakovanje | Box |
Reklamacioni period
| Reklamacioni period | 36 meseci |
Deklaracija
| EAN | 730143316002 |
| Zemlja porekla | Kina |
Brands:

