AMD Ryzen procesor 5 5600X 6 cores Box
20.000,00 din.
Dostunost: Dostupno
SKU:
AMD Ryzen procesor 5 5600X 6 cores Box
nijedan:
Osnovno
| Klasa procesora | AMD Ryzen 5 |
| Model | 5600X |
| Broj jezgara procesora | 6 |
| Broj logičkih jezgara (niti) | 12 |
| Radni takt | 3.7GHz |
| Turbo frekvencija | 4.6GHz |
| Procesorsko ležište (socket) | AMD AM4 |
| Keš memorija | 32MB L3 |
Ostale karakteristike
| Proces izrade | 7nm |
| TDP | 65W |
| Podržane tehnologije | Ryzen Master Utility, Ryzen VR-Ready, StoreMI Technology, AMD "Zen 3" Core Architecture |
| Pakovanje | Box |
| Napomena | Wraith Stealth hladnjak |
Reklamacioni period
| Reklamacioni period | 36 meseci |
Deklaracija
| EAN | 730143312042 |
| Uvoznik | EWE COMP DOO |
| Zemlja porekla | Malezija |
Brands:

