AMD Ryzen procesor 7 5700 Box
26.000,00 din.
Dostunost: Dostupno
SKU:
AMD Ryzen procesor 7 5700 Box
nijedan:
Osnovno
| Klasa procesora | AMD Ryzen 7 |
| Model | 5700 |
| Broj jezgara procesora | 8 |
| Broj logičkih jezgara (niti) | 16 |
| Radni takt | 3.8GHz |
| Turbo frekvencija | 4.6GHz |
| Procesorsko ležište (socket) | AMD AM4 |
| Keš memorija | 16MB L3 |
Grafika
| Integrisana grafika | Da |
| Grafika | AMD Radeon |
| Frekvencija | 2.000 MHz |
Ostale karakteristike
| Proces izrade | 7nm |
| TDP | 65W |
| Pakovanje | Box |
Reklamacioni period
| Reklamacioni period | 36 meseci |
Deklaracija
| EAN | 730143316309 |
Brands:

