AMD Ryzen procesor 7 7700X 8 cores Box
36.000,00 din.
Dostunost: Dostupno
SKU:
AMD Ryzen procesor 7 7700X 8 cores Box
nijedan:
Osnovno
| Klasa procesora | AMD Ryzen 7 |
| Model | 7700X |
| Broj jezgara procesora | 8 |
| Broj logičkih jezgara (niti) | 16 |
| Radni takt | 4.5GHz |
| Turbo frekvencija | 5.4GHz |
| Procesorsko ležište (socket) | AMD AM5 |
| Keš memorija | 32MB L3, 8MB L2 |
Grafika
| Integrisana grafika | Da |
| Grafika | AMD |
| Frekvencija | 2.200 MHz |
Ostale karakteristike
| Proces izrade | 6nm |
| TDP | 105W |
| Podržane tehnologije | AMD EXPO tehnologija, AMD Ryzen tehnologije |
| Pakovanje | Box |
| Napomena | Hladnjak se ne isporučuje u pakovanju |
Reklamacioni period
| Reklamacioni period | 36 meseci |
Deklaracija
| EAN | 730143314428 |
Brands:

