APPLE iPhone 17 Pro 256GB Cosmic Orange mg8h4sx/a
183.000,00 din.
Dostunost: Dostupno
SKU:
APPLE iPhone 17 Pro 256GB Cosmic Orange mg8h4sx/a
nijedan:
| Dizajn | monoblok |
| Dijagonala ekrana | 6,3" |
| Rezolucija | 2622 x 1206 pix |
| Tip ekrana | Super Retina XDR, 460 PPI, 3000 nita, 120 Hz, Keramički štit 2, HDR10, Dolby Vision, HLG |
| SIM slot | Dual SIM (nanoSIM, eSIM) |
| Operativni sistem | iOS |
| Procesor | hexa-core |
| Čipset | Apple A19 Pro |
| Grafika | A19 Pro chip, 6‑core GPU with Neural Accelerators |
| RAM memorija | 12 GB |
| Interna memorija | 256 GB |
| Optički/bezgubitni zum | 8 x |
| Zadnja kamera | |
| 48 MPx | |
| 3 objektiva | |
| Prednja kamera | |
| 18 MPx | |
| Senzori | |
| G-senzor | |
| senzor blizine | |
| senzor ambijentalne svetlosti | |
| digitalni kompas | |
| žiroskop | |
| barometar | |
| Face ID | |
| Bežične veze | Galileo, BeiDou, GPS, Wi-Fi 7, Bluetooth 6, Glonass, NFC |
| Žičane veze | USB-C |
| Tastatura | Touch |
| Baterija | |
| do 39 sati reprodukcije video sadržaja | |
| Snaga punjenja | |
| brzo punjenje | |
| 25 W bežično | |
| 40 W žično | |
| Qi bežično punjenje | |
| najbrže moguće punjenje do 50%: 20 minuta | |
| Wi-Fi opsezi | 5 GHz, 2,4 GHz |
| Mreže | |
| 5 G | |
| Trajnost | |
| IP68 | |
| vodootporan | |
| otporan na prašinu | |
| Apple Intelligence | |
| Materijal izrade | metal + staklo |
| Dimenzije | 150 x 72 x 9 mm |
| Težina | 204 g |
| Boja | narandžasta (Cosmic Orange) |
Brands:

