ARISTON Bojler PRO1 R 50 V 2K 50Litara
15.500,00 din.
Dostunost: Dostupno
SKU:
ARISTON Bojler PRO1 R 50 V 2K 50Litara
nijedan:
| pis proizvoda: | Water plus tehnologija: dostupno i do 16% više tople vode za tuširanje Robustan izolacijski materijal Velika magnezijumska anoda Jednostavan korisnički interfejs sa povratnom informacijom o grejanju vode Unutrašnjost kazana od inoxa vrhunske čvrstoće za dugotrajnost Termostat za dvostruku sigurnost |
| Tip: | Akumulacioni |
| Način rada: | Bez pritiska (Prelivni) |
| Zapremina : | 50 l |
| Vrsta kazana: | Prohromski |
| Način montaže: | Vertikalno |
| Ostale karakteristike: | IPX3 |
| Snaga: | 2 kW |
| Masa: | 16 kg |
| Dimenzije: | 54.3 x 45 x 48 cm |
| Boja: | Bela |
| Prava potrošača: | Zakonska saobraznost 2 godine |
Brands:

