ASUS matična ploča PRIME H610M-R D4-SI
10.000,00 din.
Dostunost: Dostupno
SKU:
ASUS matična ploča PRIME H610M-R D4-SI
nijedan:
Osnovne karakteristike
| Procesorsko ležište (socket) | Intel 1700 |
| Čipset | Intel H610 |
Memorija
| Tip memorije | DDR4 |
| Memorijski slotovi | 2x DIMM |
| Podržane memorije | 3.200MT/s, 3.000MT/s, 2.933MT/s, 2.666MT/s, 2.400MT/s, 2.133MT/s, 2.800MT/s |
| Maksimalna ukupna memorija | 64GB |
| Ostale osobine | Podrška za Extreme Memory Profile (XMP), Dual Channel |
Slotovi
| PCI Express x16 slot | 1x PCI Express 4.0 (x16 mode) |
| PCI Express x1 slot | 1x PCI Express 3.0 |
Skladišni interfejs
| SATA priključci (ukupno) | 4 |
| SATA priključci | 4x SATA 6GB/s |
| Ostali skladišni interfejs | 1x M.2 x4 Socket 3 |
Mreža
| Žična mreža (LAN) | 10/100/1.000Mbps (Gigabit ethernet) |
Audio
| Broj kanala | 8 (7.1) |
| Model | Realtek |
Priključci na zadnjem panelu
| HDMI priključci | 1x HDMI |
| DVI priključci | 1x DVI-D |
| VGA D-sub | 1 |
| PS/2 | 2 (tastatura + miš) |
| Ukupno USB priključaka | 4 |
| USB 3.2 priključci | 2x USB 3.2 Gen1 Ports |
| USB 2.0 priključci | 2 (Tip A) |
| RJ-45 (LAN) | 1 |
| Audio | 3x 3.5mm |
Unutrašnji priključci
| Naponski priključci | 1x 4 pin 12V Power Connector, 1 x 24 pin ATX Power Connector |
| USB 3.2 | 1 (podrška za 2 USB 3.2 Gen 1 porta) |
| USB 2.0 | 2 (podrška za 4 USB 2.0 porta) |
| Audio | 1x Front panel header, 1x speaker header |
| Ostali priključci | 1 x LPT Header, 4 x SATA 6Gb/s, 1 x SPI TPM header, 1 x M.2 slot (Key M), 1 x 4-pin Chassis Fan header, 1 x 10-1 pin System Panel header, 1 x Clear CMOS header, 1 x COM Port header, 1 x 4-pin CPU Fan conector, 1x Chassis Intrusion Header |
| Napomena | Za iskorišćavanje određenih internih konektora potrebni su dodatni bracket-i ili priključci na kućištu |
Fizičke karakteristike
| Format | microATX |
| Dimenzije | 226mm x 193mm |
Reklamacioni period
| Reklamacioni period | 36 meseci |
Deklaracija
| EAN | 4711081758372 |
| Uvoznik | EWE COMP DOO |
| Zemlja porekla | Kina |
Brands:

