BEKO Aparat za espresso kafu CEP 5302 B
16.990,00 din.
Dostunost: Dostupno
SKU:
BEKO Aparat za espresso kafu CEP 5302 B
nijedan:
Karakteristike
| Tip | Espresso aparat |
| Snaga | 1.628W |
Fizičke karakteristike
| Boja | Crna |
| Dimenzije | 425mm x 310mm x 145mm |
| Težina | 3.71kg |
| Zapremina | 1.1l posuda |
Ostalo
| Dodatne funkcije | LCD ekran, Rezervoar za vodu koji se skida, Podloga za kapi koja se izvlači, Grejač šolje |
| Napomena | Nastavak za mlečnu penu, Pritisak 15 bara |
Reklamacioni period
| Reklamacioni period | 24 meseca |
Deklaracija
| EAN | 8690842569869 |
| Uvoznik | BEKO BALKANS DOO |
| Zemlja porekla | Kina |
Brands:

