BEKO aspirator CTB 6250 W
15.990,00 din.
Dostunost: Dostupno
SKU:
BEKO aspirator CTB 6250 W
nijedan:
Specifikacije:
| Karakteristike | |
|---|---|
| Tip | Ugradni Aspirator |
| Konstrukcija | Teleskopski |
| Kapacitet | do 440m³/h |
| Broj filtera za masnoću | 2 |
| Nivo buke | 69dB(A) |
| Fizičke karakteristike | |
| Boja | Bela |
| Visina | 18cm |
| Širina | 59.8cm |
| Dubina | 28cm |
| Masa | 7.6kg |
| Ostalo | |
| Dodatne funkcije | Mehaničke kontrole |
| Napomena | Filteri za masnoću se mogu prati u mašini za sudove |
| Reklamacioni period | |
| Reklamacioni period | 24 meseca |
| Deklaracija | |
| EAN | 8690842986604 |
| Uvoznik | |
| Zemlja porekla | |
Brands:

