BEKO DIN 35320 ugradna mašina za pranje sudova
41.000,00 din.
Dostunost: Dostupno
SKU:
BEKO DIN 35320 ugradna mašina za pranje sudova
nijedan:
Karakteristike
| Tip | Ugradna mašina za pranje sudova |
| Konstrukcija | Potpuno ugradna |
| Energetska klasa | E |
| Potrošnja energije | 0.937 kWh/24h |
| Potrošnja vode | 12.9l |
| Broj kompleta | 13 |
| Broj programa | 5 |
Fizičke karakteristike
| Visina | 81.8cm |
| Širina | 59.8cm |
| Dubina | 55cm |
| Težina | 34.3kg |
| Nivo buke | 48dB(A) |
Programi za pranje sudova
| Programi | Eco program 50°C, Intenzivni program 70°C, Program Clean & Shine, Mini program, Program Quick & Shine |
Ostalo
| Dodatne funkcije | LED ekran, Odložen start (3-6-9h), 2 Police za šolje, Dodatni prostor za šerpe i tiganje, Poklopac dozera koji se lako otvara |
| Podržane tehnologije | WaterSafe |
| Ostalo | Statično sušenje |
Reklamacioni period
| Reklamacioni period | 60 meseci |
Deklaracija
| EAN | 8690842258008 |
| Uvoznik | BEKO BALKANS DOO |
| Zemlja porekla | Turska |
Brands:

