BEKO električni šporet FSE 57110 GW , turbo rerna
39.990,00 din.
Dostunost: Dostupno
SKU:
BEKO električni šporet FSE 57110 GW , turbo rerna
nijedan:
Specifikacije:
| Osnovne karakteristike | |
|---|---|
| Tip | Električni šporet |
| Karakterisitke rerne | |
| Tip rerne | Ventilatorska |
| Zapremina | 55l |
| Gril | Da |
| Dodatne funkcije | Mehaničke komande, Svetlo, Ventilator |
| Fizičke karakteristike | |
| Boja | Bela |
| Visina | 85cm |
| Širina | 50cm |
| Dubina | 60cm |
| Dimenzije | 85cm x 60cm x 50cm |
| Masa | 41.3kg |
| Ostalo | |
| Napomena | 6 različitih programa |
| Reklamacioni period | |
| Reklamacioni period | 60 meseci |
| Deklaracija | |
| EAN | 8690842118050 |
| Uvoznik | BEKO BALKANS DOO |
| Zemlja porekla | Turska |
Brands:

