BEKO električni šporet FSM 67320 GXS
65.990,00 din.
Dostunost: Dostupno
SKU:
BEKO električni šporet FSM 67320 GXS
nijedan:
Osnovne karakteristike
| Tip | Električni šporet |
| Energetska klasa | A |
Karakteristike rerne
| Tip rerne | Multisistemska |
| Zapremina | 72l |
| Gril | Da |
| Dodatne funkcije | Odmrzavanje, Električni gril, Multi-dimenzionalno pečenje, Čišćenje parom, Unutrašnje osvetljenje, Trostruko staklo koje se skida |
Karakteristike ploče za kuvanje
| Tip ploče | Staklo-keramička ploča |
| Broj grejnih zona | 4 |
| Dodatne funkcije | Indikator toplote |
Fizičke karakteristike
| Boja | Inox |
| Visina | 85cm |
| Širina | 60cm |
| Dubina | 60cm |
| Dimenzije | 850mm x 600mm x 600mm |
| Težina | 53.3kg |
| Pakovanje | Emajliran pleh |
Ostalo
| Napomena | 8 funkcija pečenja, Donji grejač |
| Ostalo | LED ekran, Halogeno osvetljenje |
Reklamacioni period
| Reklamacioni period | 60 meseci |
Deklaracija
| EAN | 8690842065620 |
| Uvoznik | BEKO BALKANS DOO |
| Zemlja porekla | Turska |
Brands:

