BEKO električni šporet FSS64010DW
31.000,00 din.
Dostunost: Dostupno
SKU:
BEKO električni šporet FSS64010DW
nijedan:
Specifikacije:
| Osnovne karakteristike | |
|---|---|
| Tip | Električni šporet |
| Energetska klasa | A |
| Karakterisitke rerne | |
| Tip rerne | Konvencionalna |
| Zapremina | 71l |
| Dodatne funkcije | Mehaničke komande |
| Karakterisitke ploče za kuvanje | |
| Tip ploče | Ringle + Plin |
| Broj grejnih zona | 4 (2x plin, 2x ringla) |
| Dodatne funkcije | Mehaničke komande, Sigurnosni uređaj za gas |
| Fizičke karakteristike | |
| Boja | Bela |
| Visina | 85cm |
| Širina | 60cm |
| Dubina | 60cm |
| Ostalo | |
| Napomena | 4 načina pečenja, Emajlirani nosači posuda |
| Čišćenje | Lako za čišćenje |
| Reklamacioni period | |
| Reklamacioni period | 60 meseci |
| Deklaracija | |
| EAN | 8690842065606 |
| Uvoznik | BEKO BALKANS DOO |
| Zemlja porekla | Turska |
Brands:

