BEKO električni šporet FSS67000GW
39.990,00 din.
Dostunost: Dostupno
SKU:
BEKO električni šporet FSS67000GW
nijedan:
Specifikacije:
| Osnovne karakteristike | |
|---|---|
| Tip | Električni šporet |
| Energetska klasa | A |
| Karakterisitke rerne | |
| Tip rerne | Konvencionalna |
| Zapremina | 71l |
| Gril | Da |
| Dodatne funkcije | LED ekran, Mehaničke komande, Svetlo |
| Karakterisitke ploče za kuvanje | |
| Tip ploče | Staklo-keramička ploča |
| Broj grejnih zona | 4 |
| Fizičke karakteristike | |
| Boja | Bela |
| Visina | 85cm |
| Širina | 60cm |
| Dubina | 60cm |
| Masa | 42.7kg |
| Ostalo | |
| Čišćenje | Lako za čišćenje |
| Ostalo | Vrata od punog stakla (fiksno) |
| Reklamacioni period | |
| Reklamacioni period | 24 meseci + 36 meseci dodatne garancije prijavom na https://www.beko.com/rs-sr/registrujte-vasu-kupovinu-ut1 |
| Deklaracija | |
| EAN | 8690842062551 |
| Uvoznik | BEKO BALKANS DOO |
| Zemlja porekla | Turska |
Brands:

