BEKO frižider RSSA 290 M 33 XBN
38.990,00 din.
Dostunost: Nedostupno
SKU:
BEKO frižider RSSA 290 M 33 XBN
nijedan:
Specifikacije:
| Karakteristike | |
|---|---|
| Tip | Frižider |
| Energetska klasa | F |
| Potrošnja energije | 136kWh/god |
| Nivo buke | 38dB(A) |
| Fizičke karakteristike | |
| Boja | Siva |
| Visina | 150.8cm |
| Širina | 59.5cm |
| Dubina | 59.2cm |
| Broj vrata | 1 |
| Masa | 49.5kg |
| Zapremina | 286l |
| Reklamacioni period | |
| Reklamacioni period | 60 meseci |
| Deklaracija | |
| EAN | 5944008923495 |
| Uvoznik | |
| Zemlja porekla | |
Brands:

