BEKO frižider RSSE265K30WN
30.500,00 din.
Dostunost: Nedostupno
SKU:
BEKO frižider RSSE265K30WN
nijedan:
Specifikacije:
| Karakteristike | |
|---|---|
| Tip | Frižider |
| Energetska klasa | F |
| Potrošnja energije | 131kWh/god |
| Nivo buke | 38dB(A) |
| Fizičke karakteristike | |
| Boja | Bela |
| Visina | 145.7cm |
| Širina | 54cm |
| Dubina | 57.5cm |
| Broj vrata | 1 |
| Zapremina | 252l |
| Ostalo | |
| Dodatne funkcije | Mehaničke kontrole |
| Reklamacioni period | |
| Reklamacioni period | 60 meseci |
| Deklaracija | |
| EAN | 8690842326059 |
| Uvoznik | BEKO BALKANS DOO |
| Zemlja porekla | Turska |
Brands:

