BEKO frižider TSE1234FSN
21.500,00 din.
Dostunost: Nedostupno
SKU:
BEKO frižider TSE1234FSN
nijedan:
Specifikacije:
| Karakteristike | |
|---|---|
| Tip | Frižider |
| Položaj zamrzivača | Gore |
| Sistem hlađenja | Static |
| Energetska klasa | E |
| Potrošnja energije | 137kWh/god |
| Nivo buke | 36dB(A) |
| Fizičke karakteristike | |
| Boja | Bela |
| Visina | 84cm |
| Širina | 54cm |
| Dubina | 59cm |
| Broj vrata | 1 |
| Dimenzije | 840 x 590mm x 540mm |
| Masa | 29kg |
| Zapremina | 114l (101l frižider; 13l zamrzivač) |
| Ostalo | |
| Dodatne funkcije | LED svetlo, Mehaničke kontrole |
| Napomena | Staklene police |
| Reklamacioni period | |
| Reklamacioni period | 60 meseci |
| Deklaracija | |
| EAN | 8690842326646 |
| Uvoznik | BEKO BALKANS DOO |
| Zemlja porekla | Turska |
Brands:

