BEKO Horizontalni zamrzivač HS221530N
28.000,00 din.
Dostunost: Dostupno
SKU:
BEKO Horizontalni zamrzivač HS221530N
nijedan:
Specifikacije:
| Karakteristike | |
|---|---|
| Tip | Horizontalni zamrzivač |
| Ukupna zapremina | 205l |
| Energetska klasa | F |
| Potrošnja energije | 252kWh/god |
| Nivo buke | 39dB(A) |
| Fizičke karakteristike | |
| Boja | Bela |
| Visina | 91.2cm |
| Širina | 75.5cm |
| Dubina | 67.5cm |
| Dimenzije | 912mm x 755mm x 675mm |
| Masa | 35kg |
| Ostalo | |
| Dodatne funkcije | Mehaničke kontrole |
| Podržane tehnologije | MinFrost®, Quick freeze |
| Reklamacioni period | |
| Reklamacioni period | 60 meseci |
| Deklaracija | |
| EAN | 5944008924249 |
| Uvoznik | |
| Zemlja porekla | Rumunija |
Brands:

