BEKO kombinovani frižider B1RCNE364XB
53.500,00 din.
Dostunost: Dostupno
SKU:
BEKO kombinovani frižider B1RCNE364XB
nijedan:
Karakteristike
| Tip | Kombinovani frižider |
| Položaj zamrzivača | Dole |
| Broj fioka zamrzivača | 2 |
| Sistem hlađenja | AeroFlow, Neo Frost Dual Cooling |
| Energetska klasa | E |
| Potrošnja energije | 0.677 kWh/24h |
| Nivo buke | 37dB(A) |
Fizičke karakteristike
| Zapremina | 366l (210l frižider; 106l zamrzivač) |
| Visina | 186.5cm |
| Širina | 59.5cm |
| Dubina | 66.1cm |
| Broj vrata | 2 |
| Težina | 64.5kg |
| Materijal | Staklene police |
| Boja | Nerđajući čelik |
Ostalo
| Dodatne funkcije | LED svetlo, CoolRoom, SmoothFit, Vrata koja se prilagođavaju svakom rasporedu u kuhinji |
| Podržane tehnologije | ECO režim, Holiday mode |
| Ostalo | Mehaničko upravljanje, Alarm za otvorena vrata |
Reklamacioni period
| Reklamacioni period | 60 meseci |
Deklaracija
| EAN | 8690842489495 |
| Uvoznik | BEKO BALKANS DOO |
| Zemlja porekla | Turska |
Brands:

