BEKO Kombinovani frižider RDSA240K30WN
31.000,00 din.
Dostunost: Nedostupno
SKU:
BEKO Kombinovani frižider RDSA240K30WN
nijedan:
Specifikacije:
| Karakteristike | |
|---|---|
| Tip | Kombinovani frižider |
| Položaj zamrzivača | Gore |
| Sistem hlađenja | Static |
| Energetska klasa | F |
| Potrošnja energije | 228kWh/god |
| Nivo buke | 38dB(A) |
| Fizičke karakteristike | |
| Boja | Bela |
| Visina | 146.5cm |
| Širina | 54cm |
| Dubina | 57.4cm |
| Broj vrata | 2 |
| Dimenzije | 1.465mm x 574mm x 540mm |
| Masa | 44kg |
| Zapremina | 223l (177l frižider; 46l zamrzivač) |
| Ostalo | |
| Dodatne funkcije | LED svetlo, Mehaničke kontrole |
| Napomena | Staklene police |
| Podržane tehnologije | MinFrost® |
| Reklamacioni period | |
| Reklamacioni period | 60 meseci |
| Deklaracija | |
| EAN | 5944008924669 |
| Uvoznik | |
| Zemlja porekla | |
Brands:

