BEKO mašina za pranje i sušenje veša B5DF T 58442 W
60.500,00 din.
Dostunost: Dostupno
SKU:
BEKO mašina za pranje i sušenje veša B5DF T 58442 W
nijedan:
Karakteristike
| Tip | Mašina za pranje i sušenje veša |
| Kapacitet pranja | 8kg |
| Brzina centrifuge | 1.400rpm |
| Kapacitet sušenja | 5kg |
| Energetska klasa | D |
| Broj programa | 15 |
| Tip sušenja | Kondenzaciona |
| Način punjenja | Frontalno |
| Tip motora/kompresora | Inverter |
Fizičke karakteristike
| Boja | Bela |
| Visina | 84.5cm |
| Širina | 60cm |
| Dubina | 57cm |
| Dimenzije | 845mm x 600mm x 570mm |
| Težina | 67g |
| Nivo buke | 76dB |
Programi za pranje veša
| Programi | Program za vunu, Eko program 40-60, Program za pamuk, Program za sintetiku, Ekspres super kratak program 14 min, Program za košulje, Preuzet program, Program za centrifugu i ceđenje, Program za ispiranje |
Ostalo
| Dodatne funkcije | Anticrease+ funkcija protiv guzvanja, Dečija sigurnosna zaštita, Kontrola neravnomerno raspoređenog veša, SteamCure, Zaštita od prelivanja, Automatsko prilagođavanje količine vode |
| Podržane tehnologije | ProSmart inverter motor, AquaWave |
| Ostalo | Bluetooth |
| Čišćenje | Program samočišćenja - DrumClean |
Programi za sušenje veša
| Programi | Program higijena+, Program Wash & Wear, Program za pranje i sušenje 5 kg veša, Hygiene Air Refresh, Program za pranje i sušenje pamuka, Program za pranje i sušenje sintetike |
Reklamacioni period
| Reklamacioni period | 60 meseci |
Deklaracija
| EAN | 8690842568343 |
| Uvoznik | BEKO BALKANS DOO |
| Zemlja porekla | Turska |
Brands:

