BEKO mašina za pranje i sušenje veša HTV 7736 XSHT ProSmart
56.500,00 din.
Dostunost: Dostupno
SKU:
BEKO mašina za pranje i sušenje veša HTV 7736 XSHT ProSmart
nijedan:
Karakteristike
| Tip | Mašina za pranje i sušenje veša |
| Kapacitet pranja | 7kg |
| Brzina centrifuge | 1.400rpm |
| Kapacitet sušenja | 4kg |
| Energetska klasa | D |
| Broj programa | 15 |
| Tip sušenja | Kondenzaciona |
| Način punjenja | Frontalno |
| Tip motora/kompresora | Inverter |
Fizičke karakteristike
| Boja | Bela |
| Visina | 84cm |
| Širina | 60cm |
| Dubina | 50cm |
| Težina | 65kg |
| Nivo buke | 56dB (pranje), 64dB (sušenje) |
Programi za pranje veša
| Programi | Program za vunu, Eko program 40-60, Program za pamuk, Program za sintetiku, Ekspres super kratak program 14 min, Program za košulje, Preuzet program, Program za centrifugu i ceđenje, Program za ispiranje |
Ostalo
| Dodatne funkcije | Bluetooth, Program za čišćenje bubnja, Digitalni displej, Woolmark, Dečija sigurnosna zaštita, Kontrola neravnomerno raspoređenog veša, Wash & Wear, Automatsko podešavanje nivoa vode |
| Podržane tehnologije | AntiCrease +, SteamCure, Fast+™, ProSmart inverter motor |
Programi za sušenje veša
| Programi | Program za sintetiku, Program za pamuk, Program higijena+, Program Wash & Wear, 4kg Wash & Dry, Hygiene Air Refresh |
Reklamacioni period
| Napomena | Pravo na 10 godina garancije na motor/kompresor ostvaruje se isključivo registracijom na sajtu: https://extwarranty.beko.com/ |
| Reklamacioni period | 60 meseci |
Deklaracija
| EAN | 8690842419041 |
| Uvoznik | BEKO BALKANS DOO |
| Zemlja porekla | Turska |
Brands:

