BEKO SGA 9130 B parna stanica
28.990,00 din.
Dostunost: Dostupno
SKU:
BEKO SGA 9130 B parna stanica
nijedan:
Tip
| Tip pegle | Parna stanica |
| Kapacitet rezervoara za vodu | 1.800ml |
Osnovne karakteristike
| Snaga | 3.000W |
| Čišćenje | Self-clean (samočišćenje) |
| Dodatne funkcije | Drip-stop, Calc-Buster, Automatsko gašenje |
| Ostale osobine | Vertikalno peglanje |
Ostale karakteristike
| Podloga | Keramička |
| Pritisak pare | 165g/min konstantan pritisak pare |
| Ostalo | SuperGlide tehnologija |
Fizičke karakteristike
| Dužina kabla | 1.8m |
| Boja | Crno-plava |
| Dimenzije | 430mm x 320mm x 220mm |
| Težina | 5.8kg |
Reklamacioni period
| Reklamacioni period | 24 meseca |
Deklaracija
| EAN | 8690842457234 |
| Uvoznik | BEKO BALKANS DOO |
| Zemlja porekla | Kina |
Brands:

