BEKO ugradna mašina za pranje sudova BDIN 16421
55.000,00 din.
Dostunost: Dostupno
SKU:
BEKO ugradna mašina za pranje sudova BDIN 16421
nijedan:
Karakteristike
| Tip | Mašina za pranje sudova |
| Konstrukcija | Potpuno ugradna |
| Energetska klasa | E |
| Potrošnja energije | 0.951 kWh/24h |
| Potrošnja vode | 11l |
| Broj kompleta | 14 |
| Broj programa | 6 |
| Nivo buke | 46dB(A) |
Fizičke karakteristike
| Boja | Bela |
| Visina | 81.8cm |
| Širina | 59.8cm |
| Dubina | 55cm |
| Masa | 34.7kg |
Ostalo
| Dodatne funkcije | Eco program 50°C, Automatski program, Intenzivni program 70°C, Program Quick & Shine, Mini program, Program za delikatne sudove 40°C |
| Performanse sušenja | Aktivno sušenje ventilatorom |
| Podržane tehnologije | WaterSafe+, Fast+™, GlassShield, Hygiene Intense |
| Ostalo | LED ekran, 2 Police za šolje, Dodatak za noževe, Dodatni prostor za šerpe i tiganje, Svetlosni indikator, Senzor za prljavštinu, Poklopac dozera koji se lako otvara, Odložen start (3-6-9h), Direktan pristup kontrolnom sistemu, Robusni propeleri |
Reklamacioni period
| Reklamacioni period | 60 meseci |
Deklaracija
| EAN | 8690842434938 |
| Zemlja porekla | Turska |
Brands:

