BEKO ugradna mašina za pranje sudova BDSN 153E3 X
48.990,00 din.
Dostunost: Dostupno
SKU:
BEKO ugradna mašina za pranje sudova BDSN 153E3 X
nijedan:
Karakteristike
| Tip | Mašina za pranje sudova |
| Konstrukcija | Polu-ugradna |
| Energetska klasa | E |
| Potrošnja energije | 94 kWh/100 ciklusa |
| Potrošnja vode | 12.9l |
| Broj kompleta | 13 |
| Broj programa | 5 |
Fizičke karakteristike
| Boja | Bela |
| Visina | 81.8cm |
| Širina | 59.8cm |
| Dubina | 57cm |
| Težina | 35.5kg |
Programi za pranje sudova
| Programi | Eco program 50°C, Intenzivni program 70°C, Program Clean & Shine, Mini program, Program Quick & Shine |
Ostalo
| Dodatne funkcije | Odložen start (3-6-9h), Polu-napunjen bubanj, 2 Police za šolje, Super ispiranje, LED displej |
Reklamacioni period
| Reklamacioni period | 60 meseci |
Deklaracija
| EAN | 8690842539800 |
| Uvoznik | BEKO BALKANS DOO |
| Zemlja porekla | Turska |
Brands:

