BEKO ugradna mašina za pranje sudova DIN 34320
43.500,00 din.
Dostunost: Dostupno
SKU:
BEKO ugradna mašina za pranje sudova DIN 34320
nijedan:
Karakteristike
| Tip | Mašina za pranje sudova |
| Konstrukcija | Potpuno ugradna |
| Energetska klasa | E |
| Potrošnja energije | 0.937 kWh/24h |
| Potrošnja vode | 12.9l |
| Broj kompleta | 13 |
| Broj programa | 4 |
| Nivo buke | 49dB(A) |
Fizičke karakteristike
| Boja | Bela |
| Visina | 81.8cm |
| Širina | 59.8cm |
| Dubina | 55cm |
Ostalo
| Dodatne funkcije | LED ekran, Odložen start, Polu-napunjen bubanj |
| Podržane tehnologije | Clean&Shine, WaterSafe™ |
Reklamacioni period
| Reklamacioni period | 60 meseci |
Deklaracija
| EAN | 8690842257537 |
| Zemlja porekla | Turska |
Brands:

