BEKO ugradna mašina za pranje sudova DIN 36420 AD
58.000,00 din.
Dostunost: Dostupno
SKU:
BEKO ugradna mašina za pranje sudova DIN 36420 AD
nijedan:
Karakteristike
| Tip | Ugradna mašina za pranje sudova |
| Konstrukcija | Potpuno ugradna |
| Energetska klasa | E |
| Potrošnja energije | 0.951 kWh/24h |
| Potrošnja vode | 9.5l |
| Broj kompleta | 14 |
| Broj programa | 6 |
| Nivo buke | 44dB(A) |
Fizičke karakteristike
| Visina | 81.8cm |
| Širina | 59.8cm |
| Dubina | 55cm |
| Masa | 37.1kg |
Ostalo
| Dodatne funkcije | Pretpranje, Eco program 50°C, Automatski program, Intenzivni program 70°C, Program Quick & Shine, Mini program |
| Performanse sušenja | Aktivno sušenje ventilatorom |
| Podržane tehnologije | WaterSafe+, Fast+™, AutoDosing, GlassShield |
| Ostalo | 2 Police za šolje, Dodatak za noževe, Dodatni prostor za šerpe i tiganje, Senzor za prljavštinu, Odložen start (3-6-9h), Svetlosni indikator statusa rada na podu |
Reklamacioni period
| Reklamacioni period | 60 meseci |
Deklaracija
| EAN | 8690842406249 |
| Zemlja porekla | Turska |
Brands:

