BEKO Ugradna ploča HDMI 32400 DTX indukciona
34.000,00 din.
Dostunost: Dostupno
SKU:
BEKO Ugradna ploča HDMI 32400 DTX indukciona
nijedan:
Osnovne karakteristike
| Tip ploče | Indukciona staklo-keramička ploča |
Karakteristike ploče za kuvanje
| Broj grejnih zona | 2 |
| Napred levo | Ø160 - 1.400W |
| Nazad levo | Ø200 - 2.300W / 3.000W (Boost) |
| Dodatne funkcije | Senzorska kontrola, Tajmer |
Fizičke karakteristike
| Boja | Crna |
| Visina | 7.5cm |
| Širina | 28.8cm |
| Dubina | 51cm |
| Težina | 5.9kg |
| Materijal | Inox okvir |
Reklamacioni period
| Reklamacioni period | 60 meseci |
Deklaracija
| EAN | 8690769310339 |
| Uvoznik | BEKO BALKANS DOO |
| Zemlja porekla | Turska |
Brands:

