BEKO ugradna ploča HIC 64401
33.000,00 din.
Dostunost: Dostupno
SKU:
BEKO ugradna ploča HIC 64401
nijedan:
Osnovne karakteristike
| Tip ploče | Staklo-keramička ploča |
Karakteristike ploče za kuvanje
| Broj grejnih zona | 4 |
| Napred levo | Ø210 - 2.300W |
| Nazad levo | Ø140 - 1.200W |
| Napred desno | Ø160 - 1.500W |
| Nazad desno | Ø180 - 1.800W |
| Dodatne funkcije | Child lock, Automatsko gašenje, Indikator preostale toplote, Zaštita od prelivanja, 9 nivoa kuvanja |
Fizičke karakteristike
| Boja | Crna |
| Visina | 3.7cm |
| Širina | 59cm |
| Dubina | 52cm |
| Materijal | Staklo-keramička ploča |
Reklamacioni period
| Reklamacioni period | 60 meseci |
Deklaracija
| EAN | 8690842305313 |
| Uvoznik | BEKO BALKANS DOO |
| Zemlja porekla | Turska |
Brands:

