BEKO Ugradna ploča HII 64401 MT indukciona
33.500,00 din.
Dostunost: Dostupno
SKU:
BEKO Ugradna ploča HII 64401 MT indukciona
nijedan:
Osnovne karakteristike
| Tip ploče | Indukciona staklo-keramička ploča |
Karakteristike ploče za kuvanje
| Broj grejnih zona | 4 |
| Napred levo | Ø180 - 2.000W |
| Nazad levo | Ø145 - 1.600W |
| Napred desno | Ø145 - 1.600W |
| Nazad desno | Ø180 - 2.000W |
| Dodatne funkcije | Tajmer, Kontrola na dodir, Automatsko gašenje, EasyFit, Indikator preostale toplote, Zaštita od prelivanja, Dečija sigurnosna zaštita |
Fizičke karakteristike
| Boja | Crna |
| Visina | 5.2cm |
| Širina | 58cm |
| Dubina | 51cm |
| Težina | 9.8kg |
Reklamacioni period
| Reklamacioni period | 60 meseci |
Deklaracija
| EAN | 8690842215582 |
| Uvoznik | BEKO BALKANS DOO |
| Zemlja porekla | Turska |
Brands:

