BEKO ugradni aspirator CTB 6407 X
15.990,00 din.
Dostunost: Dostupno
SKU:
BEKO ugradni aspirator CTB 6407 X
nijedan:
Specifikacije:
| Karakteristike | |
|---|---|
| Tip | Ugradni aspirator |
| Konstrukcija | Teleskopski |
| Kapacitet | do 280m³/h |
| Snaga motora | 135W |
| Broj filtera za masnoću | 2 |
| Nivo buke | 49-57-63dB(A) |
| Fizičke karakteristike | |
| Boja | Srebrna (INOX) |
| Visina | 17.5cm |
| Širina | 60cm |
| Dubina | 28cm |
| Materijal | Inox |
| Ostalo | |
| Dodatne funkcije | Svetlo |
| Napomena | Recirkulacija (odvođenje vazduha van prostorije) |
| Ostalo | 2 sijalice |
| Reklamacioni period | |
| Reklamacioni period | 24 meseca |
| Deklaracija | |
| EAN | 8690842066238 |
| Uvoznik | BEKO BALKANS DOO |
| Zemlja porekla | Turska |
Brands:

