BEKO zamrzivač CF 100 WN
24.000,00 din.
Dostunost: Dostupno
SKU:
BEKO zamrzivač CF 100 WN
nijedan:
Karakteristike
| Tip | Horizontalni zamrzivač |
| Ukupna zapremina | 100l |
| Energetska klasa | F |
| Potrošnja energije | 0.681 kWh/24h |
| Nivo buke | 40dB(A) |
Fizičke karakteristike
| Boja | Bela |
| Visina | 84.5cm |
| Širina | 54.5cm |
| Dubina | 54.5cm |
| Težina | 24kg |
| Kapacitet | 98l |
Ostalo
| Napomena | Ručno otapanje |
Reklamacioni period
| Reklamacioni period | 60 meseci |
Deklaracija
| EAN | 8690842398018 |
| Uvoznik | EWE COMP DOO |
| Zemlja porekla | Kina |
Brands:

