BEKO zamrzivač CF 316 WN
36.500,00 din.
Dostunost: Dostupno
SKU:
BEKO zamrzivač CF 316 WN
nijedan:
Karakteristike
| Tip | Horizontalni zamrzivač |
| Ukupna zapremina | 316l |
| Energetska klasa | F |
| Potrošnja energije | 0.513 kWh/24h |
| Nivo buke | 40dB(A) |
Fizičke karakteristike
| Boja | Bela |
| Visina | 84.5cm |
| Širina | 112cm |
| Dubina | 70cm |
| Težina | 42kg |
| Kapacitet | 308l |
Ostalo
| Dodatne funkcije | Elektronska kontrola |
| Napomena | Ručno otapanje |
| Podržane tehnologije | MinFrost® |
Reklamacioni period
| Reklamacioni period | 60 meseci |
Deklaracija
| EAN | 8690842398049 |
| Uvoznik | BEKO BALKANS DOO |
| Zemlja porekla | Kina |
Brands:

