BEKO zamrzivač HS210530N
25.500,00 din.
Dostunost: Dostupno
SKU:
BEKO zamrzivač HS210530N
nijedan:
| Karakteristike | |
|---|---|
| Tip | Horizontalni zamrzivač |
| Ukupna zapremina | 104l |
| Energetska klasa | F |
| Potrošnja energije | 213kWh/god |
| Nivo buke | 39dB(A) |
| Fizičke karakteristike | |
| Boja | Bela |
| Visina | 86cm |
| Širina | 53.7cm |
| Dubina | 58.5cm |
| Dimenzije | 860mm x 585mm x 537mm |
| Masa | 24.5kg |
| Ostalo | |
| Dodatne funkcije | Mehaničke kontrole |
| Napomena | Brzo zamrzavanje |
| Podržane tehnologije | MinFrost® |
| Reklamacioni period | |
| Reklamacioni period | 60 meseci |
| Deklaracija | |
| EAN | 5944008922979 |
| Uvoznik | |
| Zemlja porekla | Rumunija |
Brands:

