BEKO zamrzivač HSM 40031
45.500,00 din.
Dostunost: Dostupno
SKU:
BEKO zamrzivač HSM 40031
nijedan:
Karakteristike
| Tip | Horizontalni zamrzivač |
| Ukupna zapremina | 360l |
| Energetska klasa | F |
| Potrošnja energije | 313kWh/god |
| Nivo buke | 40dB(A) |
Fizičke karakteristike
| Boja | Bela |
| Visina | 86cm |
| Širina | 129cm |
| Dubina | 67.5cm |
| Težina | 49kg |
Ostalo
| Dodatne funkcije | Samostojeći |
| Podržane tehnologije | LED Illumination® |
| Ostalo | Mehaničko upravljanje, Mogućnost zaključavanja |
Reklamacioni period
| Reklamacioni period | 60 meseci |
Deklaracija
| EAN | 8690842583834 |
| Uvoznik | BEKO BALKANS DOO |
| Zemlja porekla | Turska |
Brands:

