Bosch Mikser MFQ2210PS
4.800,00 din.
Dostunost: Dostupno
SKU:
Bosch Mikser MFQ2210PS
nijedan:
Specifikacije:
| Tip: | Ručni |
| Snaga: | 375 W |
| Broj brzina: | 4 |
| Boja: | Bela |
| Funkcije: | Turbo stepen delovanja |
| Karakteristike: | Moderna tehnologija motora: snažan, tih i lak. Udobnost korišćenja. Ergonomski dizajnirano kućište za upotrebu bez ikakvog napora. Pogodno kako za levoruke, tako i za desnoruke osobe. Ručni mikser i dodaci se jednostavno čiste. Svi dodaci se mogu prati u mašini za pranje sudova, uključujući metlice i mutilice. Odvojeno dugme za izbacivanje metlica. Namotavanje kabla na aparatu. Sva plastika koja je u kontaktu sa hranom ne sadrži bisfenol A (BPA free). |
| Oprema: | Dve metlice za mešanje za odlične rezultate mešanja, dve izuzetno efikasne kuke za gnječenje od nerđajućeg čelika omogućavaju pripremu testa bez napora. |
| Masa: | 0.9 kg |
| Dimenzije: | 15.3 × 20 × 7.3 cm |
| Prava potrošača: | Zakonska saobraznost 2 godine |
Deklaracija:
| Model | BOSCH Mikser MFQ2210PS MFQ2210PS |
| Naziv i vrsta robe | Mikseri |
| Uvoznik |
BSH KUCNI APARATI DOO
|
| Zemlja porekla | Slovenija |
| Prava potrošača | Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača |
Brands:

