Bosch Ručni mikser MFQ36400S
5.500,00 din.
Dostunost: Dostupno
SKU:
Bosch Ručni mikser MFQ36400S
nijedan:
Specifikacije:
| Tip: | Ručni |
| Snaga: | 450 W |
| Broj brzina: | 5 |
| Boja: | Bela |
| Funkcije: | - Moderna tehnologija motora: jak, tih i lagan - Funkcija trenutnog uključivanja - Odvojeni taster za izbacivanje metlica |
| Karakteristike: | - 5 radnih brzina - Dodatna turbo brzina rada - Pribor se može prati u mašini za pranje rublja |
| Oprema: | - 2 turbo metlice za mešanje - 2 stabilne metlice za gnječenje |
| Masa: | - Bruto: 1.2 kg - Neto: 1.0 kg |
| Dimenzije: | 15.4 x 20.8 x 7.4 cm |
| Prava potrošača: | Zakonska saobraznost 2 godine |
Deklaracija:
| Model | BOSCH Mikser MFQ36400S MFQ36400S |
| Naziv i vrsta robe | Mikseri |
| Uvoznik |
BSH KUCNI APARATI DOO
|
| Zemlja porekla | Slovenija |
| Prava potrošača | Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača |
Brands:

