Bosch Staklo-keramička ploča PKE645B17E
33.990,00 din.
Dostunost: Dostupno
SKU:
Bosch Staklo-keramička ploča PKE645B17E
nijedan:
DEKLARACIJA
| Tip i model | PKE645B17E |
| Naziv i vrsta robe | Ugradne ploče |
| Uvoznik | BSH KUĆNI APARATI DOO BEOGRAD |
SPECIFIKACIJA
| Model | PKE 645B17E |
| Tip ploče | Nezavisna ugradna ploča |
| Način rukovanja | EasyTouch (Timer) senzorsko rukovanje |
| Opis ringli | 4 HighSpeed polja za kuvanje |
| Broj nivoa temperaturne snage | 17 nivoa snage |
| Komfor | ReStart funkcija Digitalni displej TopControl |
| Bezbednost | Sigurnosno isključivanje Sigurnosna brava koja štiti decu Digitalni dvostepeni indikator preostale toplote za svaku ploču za kuvanje Indikator uključenja Glavni prekidač Elektronski programski sat sa funkcijom isključivanja i podsetnikom za svaku ploču za kuvanje |
| Priključna snaga | 6,6 kW |
| Timer | Da |
| Materijal | Staklokeramika |
| Boja | Crna |
| Dimenzije (ŠxVxD) | 58.3 x 4.8 x 51.3 cm |
| Ugradne dimenzije (ŠxVxD) | 560 x 48 x 490 mm Min. debljina pulta: 20 mm |
| Težina | 7 kg |
Brands:

