DELL monitor AW2724DM QHD 180Hz FreeSync/G-Sync Alienware Gaming
76.500,00 din.
Dostunost: Dostupno
SKU:
DELL monitor AW2724DM QHD 180Hz FreeSync/G-Sync Alienware Gaming
nijedan:
Ekran
| Veličina ekrana | 27 inča |
| Rezolucija | 2.560 x 1.440 |
| Tip ekrana | TFT LCD |
| Tip panela | IPS |
| Pozadinsko osvetljenje | WLED |
| Odnos stranica | 16:9 |
| Nativni kontrast | 1.000:1 |
| Osvetljenje | 600 nita |
| Odziv | 1ms |
| Vertikalno osvežavanje | 180Hz |
| Tip adaptivne sinhronizacije | nVidia G-Sync, AMD FreeSync Premium Pro |
| Uglovi gledanja | 178 stepeni horizontalni, 178 stepeni vertikalni |
| Veličina piksela | 0.2331mm |
| Gaming | Da |
| Paleta boja | 1.07 milijardi boja |
| Ostalo | Anti-glare, 3H hard coating, Flicker-free, Dell Comfort VIew, Haze 25%, Low Blue Light |
Priključci / Slotovi
| Ukupno DisplayPort priključaka | 2 |
| DisplayPort priključci | 2x DisplayPort 1.4 |
| Ukupno HDMI priključaka | 1 |
| HDMI priključci | 1x HDMI 2.1 |
| Ukupno USB priključaka | 3 |
| USB priključci | 2x USB 3.2 downstream, 1x USB 3.2 tip B upstream |
Fizičke karakteristike
| Dodatne mogućnosti | Tilt, Podesivost po visini, Pivot, Swivel |
| Montiranje na zid | VESA 100mm x 100mm |
| Boja | Crna |
| Širina | 611.44mm |
| Dubina | 243.71mm |
| Visina | 408.68mm ~ 518.68mm |
| Pakovanje | DisplayPort kabl, USB 3.2 tip A - USB 3.2 tip B kabl, DisplayPort - USB-C kabl |
| Masa | 6.76kg |
Energetska efikasnost
| Energetska klasa | F |
Reklamacioni period
| Reklamacioni period | 36 meseci |
Deklaracija
| EAN | 5397184657270 |
| Uvoznik | EWE COMP DOO |
| Zemlja porekla | Kina |
Brands:

