DELL monitor E2424HS
20.500,00 din.
Dostunost: Dostupno
SKU:
DELL monitor E2424HS
nijedan:
Ekran
| Veličina ekrana | 23.8 inča |
| Rezolucija | 1.920 x 1.080 |
| Tip ekrana | TFT LCD |
| Tip panela | VA |
| Pozadinsko osvetljenje | LED |
| Odnos stranica | 16:9 |
| Nativni kontrast | 3.000:1 |
| Osvetljenje | 250 nita |
| Odziv | 5ms |
| Vertikalno osvežavanje | 60Hz |
| Uglovi gledanja | 178 stepeni horizontalni, 178 stepeni vertikalni |
| Veličina piksela | 0.2745mm |
| Paleta boja | 16.7 miliona boja |
| Ostalo | Anti-glare, Dell Comfort VIew, Low Blue Light, 72% NTSC color gamut, Flicker-less Technology |
Priključci / Slotovi
| Ukupno DisplayPort priključaka | 1 |
| DisplayPort priključci | 1x DisplayPort 1.2 |
| Ukupno HDMI priključaka | 1 |
| HDMI priključci | 1x HDMI 1.4 |
| Ukupno VGA priključaka | 1 |
Audio
| Zvučnici | Ugrađeni |
| Snaga zvučnika | 1W |
Dodatne funkcije
| Ostalo | Dell Display Manager, Kompatibilan sa MacBook Air i MacBook Pro laptopovima |
Fizičke karakteristike
| Dodatne mogućnosti | Tilt, Podesivost po visini, Swivel |
| Montiranje na zid | VESA 100mm x 100mm |
| Boja | Crna |
| Širina | 538.64mm |
| Dubina | 209.46mm |
| Visina | 377.91mm |
| Pakovanje | Naponski kabl, HDMI kabl |
| Masa | 4.53kg (sa postoljem) |
Energetska efikasnost
| Energetska klasa | D |
Brands:

