DELL monitor P2422H Professional IPS
29.000,00 din.
Dostunost: Dostupno
SKU:
DELL monitor P2422H Professional IPS
nijedan:
Ekran
| Veličina ekrana | 23.8 inča |
| Rezolucija | 1.920 x 1.080 |
| Tip ekrana | TFT LCD |
| Tip panela | IPS |
| Pozadinsko osvetljenje | WLED |
| Odnos stranica | 16:9 |
| Nativni kontrast | 1.000:1 |
| Osvetljenje | 250 nita |
| Odziv | 5ms |
| Vertikalno osvežavanje | 60Hz |
| Uglovi gledanja | 178 stepeni horizontalni, 178 stepeni vertikalni |
| Veličina piksela | 0.2745mm |
| Paleta boja | 16.7 miliona boja |
| Ostalo | Flicker-free, Dell Comfort VIew |
Priključci / Slotovi
| Ukupno DisplayPort priključaka | 1 |
| DisplayPort priključci | 1x DisplayPort 1.4 |
| Ukupno HDMI priključaka | 1 |
| HDMI priključci | 1x HDMI 1.4 |
| Ukupno VGA priključaka | 1 |
| Ukupno USB priključaka | 5 |
| USB priključci | 5x USB 3.2 |
Dodatne funkcije
| Ostalo | Kompatibilan sa MacBook Air i MacBook Pro laptopovima |
Fizičke karakteristike
| Dodatne mogućnosti | Tilt, Podesivost po visini, Pivot, Swivel |
| Montiranje na zid | VESA 100mm x 100mm |
| Boja | Crno-srebrna |
| Širina | 537.71mm |
| Dubina | 179.6mm |
| Visina | 496.06mm |
| Pakovanje | Naponski kabl, USB 3.2 kabl, DisplayPort - DisplayPort kabl |
| Masa | 3.35kg |
Energetska efikasnost
| Energetska klasa | C |
Reklamacioni period
| Reklamacioni period | 36 meseci |
Deklaracija
| EAN | 5397184505175 |
| Uvoznik | EWE COMP DOO |
| Zemlja porekla | Kina |
Brands:

