DELL monitor S3221QSA 4K FreeSync zakrivljeni
74.000,00 din.
Dostunost: Dostupno
SKU:
DELL monitor S3221QSA 4K FreeSync zakrivljeni
nijedan:
Ekran
| Veličina ekrana | 31.5 inča |
| Rezolucija | 3.840 x 2.160 |
| Tip ekrana | TFT LCD, Zakrivljen |
| Tip panela | VA |
| Pozadinsko osvetljenje | WLED |
| Odnos stranica | 16:9 |
| Nativni kontrast | 3.000:1 |
| Osvetljenje | 300 nita |
| Odziv | 4ms |
| Vertikalno osvežavanje | 60Hz |
| Tip adaptivne sinhronizacije | AMD FreeSync |
| Uglovi gledanja | 178 stepeni horizontalni, 178 stepeni vertikalni |
| Veličina piksela | 0.18159mm |
| Paleta boja | 1.07 milijardi boja |
| Ostalo | Anti-glare, 3H hard coating, Flicker-free, TÜV-certified |
Priključci / Slotovi
| Ukupno DisplayPort priključaka | 1 |
| DisplayPort priključci | 1x DisplayPort 1.2 |
| Ukupno HDMI priključaka | 2 |
| HDMI priključci | 2x HDMI 2.0 |
| Ukupno USB priključaka | 3 |
| USB priključci | 2x USB 3.0 downstream, 1x USB 3.0 tip B upstream |
| Audio izlaz | 3.5mm |
Audio
| Zvučnici | Ugrađeni |
| Snaga zvučnika | 2 x 5W |
| Tehnologije | Waves MaxxAudio |
Fizičke karakteristike
| Dodatne mogućnosti | Tilt, Podesivost po visini |
| Montiranje na zid | VESA 100mm x 100mm |
| Boja | Srebrna |
| Širina | 709.2mm |
| Dubina | 207mm |
| Visina | 424.8mm ~ 518.1mm |
| Pakovanje | Naponski kabl, HDMI kabl, USB 3.0 tip A - USB 3.0 tip B kabl |
| Masa | 7.4kg (bez postolja) |
Energetska efikasnost
| Energetska klasa | G |
Reklamacioni period
| Reklamacioni period | 36 meseci |
Deklaracija
| EAN | 5397184657195 |
| Uvoznik | EWE COMP DOO |
| Zemlja porekla | Kina |
Brands:

