FIELDMANN Benzinska kosilica za travu FZR 4006-80BH
26.000,00 din.
Dostunost: Dostupno
SKU:
FIELDMANN Benzinska kosilica za travu FZR 4006-80BH
nijedan:
Karakteristike
| Tip uređaja | Benzinska kosilica za travu |
Pogon
| Pogon | Samohodna |
Motor
| Snaga | 1.400W |
| Zapremina | 80cm3 |
| Ostalo | Preporučena površina košenja 650 m2 |
Košenje
| Visina košenja | 30-48-66mm |
| Širina košenja | 39cm |
| Zapremina korpe za travu | 35l |
Fizičke karakteristike
| Boja | Crno-zelena |
| Masa (Neto) | 14.5kg |
Reklamacioni period
| Reklamacioni period | 24 meseca |
Deklaracija
| EAN | 8590669357833 |
| Uvoznik | EWE COMP DOO |
| Zemlja porekla | Kina |
Brands:

