FIELDMANN Benzinska kosilica za travu FZR 4210-B
34.000,00 din.
Dostunost: Dostupno
SKU:
FIELDMANN Benzinska kosilica za travu FZR 4210-B
nijedan:
Karakteristike
| Tip uređaja | Benzinska kosilica za travu |
Pogon
| Pogon | Samohodna |
Motor
| Snaga | 1.9kW |
| Broj obrtaja | 0-2900/min |
| Nivo buke | 96dB(A) |
| Zapremina | 127cm³ |
| Ostalo | Koristiti bezolovni benzin od najmanje 95 oktana, Koristiti ulje SAE30 viskoze 15W-40 |
Košenje
| Visina košenja | 25-75mm |
| Širina košenja | 42cm |
| Zapremina korpe za travu | 45l |
Fizičke karakteristike
| Materijal | Plastika, Čelik |
| Boja | Zelena |
| Dimenzije | 718mm x 513mm x 437mm |
| Masa (Bruto) | 24.7kg |
| Masa (Neto) | 22.7kg |
| Ostalo | Zapremina rezervoara za gorivo 1l, Sklopiva drška, 3 u 1 sistem sečenja – sakupljanje, zadnje pražnjenje i zagrtanje biljaka |
Reklamacioni period
| Reklamacioni period | 24 meseca |
Deklaracija
| EAN | 8590669288236 |
| Uvoznik | EWE COMP DOO |
| Zemlja porekla | Kina |
Brands:

