FIELDMANN Benzinski trimer za travu FZS 3020-B
15.990,00 din.
Dostunost: Dostupno
SKU:
FIELDMANN Benzinski trimer za travu FZS 3020-B
nijedan:
Specifikacije:
| Karakteristike | |
|---|---|
| Tip uređaja | Benzinski trimer za travu |
| Motor | |
| Snaga | 1.150W |
| Broj obrtaja | 3000 ob/min u stanju mirovanja, 7000 ob/min preporučena maksimalna brzina bez opterećenja |
| Nivo buke | 108dB |
| Zapremina | 32.5cm³ |
| Ostalo | 2-taktni motor |
| Košenje | |
| Širina košenja | 42cm |
| Debljina niti | 2.4mm |
| Fizičke karakteristike | |
| Boja | Zelena |
| Masa | 6.6kg |
| Ostalo | Odnos mešanja goriva 1:25, Zapremina rezervoara za gorivo 1.2l |
| Pakovanje | Metalno sečivo sa 3 zupca, Poluautomatski rezač najlona, Podesivi kaiš, Bicikl ručka |
| Reklamacioni period | |
| Reklamacioni period | 24 meseca |
| Deklaracija | |
| EAN | 8590669162611 |
| Uvoznik | EWE COMP DOO |
| Zemlja porekla | Kina |
Brands:

