FIELDMANN Benzinski trimer za travu FZS 4004-B
17.500,00 din.
Dostunost: Dostupno
SKU:
FIELDMANN Benzinski trimer za travu FZS 4004-B
nijedan:
Specifikacije:
| Karakteristike | |
|---|---|
| Tip uređaja | Benzinski trimer za travu |
| Motor | |
| Snaga | 1.400W |
| Broj obrtaja | 3000 ob/min u stanju mirovanja, 8800 ob/min preporučena maksimalna brzina bez opterećenja |
| Nivo buke | 112dB |
| Zapremina | 43cm³ |
| Ostalo | Jednoslojni 2-taktni motor |
| Košenje | |
| Širina košenja | 42cm |
| Debljina niti | 2.4mm |
| Fizičke karakteristike | |
| Boja | Zelena |
| Masa | 6.6kg |
| Ostalo | Odnos mešanja goriva 1:25, Zapremina rezervoara za gorivo 1l |
| Pakovanje | Bicikl ručka, Metalno sečivo sa 3 zupca, Podesivi kaiš, Poluautomatski rezač najlona |
| Reklamacioni period | |
| Reklamacioni period | 24 meseca |
| Deklaracija | |
| EAN | 8590669265831 |
| Uvoznik | EWE COMP DOO |
| Zemlja porekla | Kina |
Brands:

