FIELDMANN FZR 2031-E Električna kosilica za travu
12.000,00 din.
Dostunost: Dostupno
SKU:
FIELDMANN FZR 2031-E Električna kosilica za travu
nijedan:
Karakteristike
| Tip uređaja | Električna kosilica za travu |
Motor
| Snaga | 1.300W |
| Broj obrtaja | 0-3500/min |
| Nivo buke | 96dB(A) |
Košenje
| Visina košenja | 20-35-50mm |
| Širina košenja | 32cm |
| Zapremina korpe za travu | 30l |
Fizičke karakteristike
| Materijal | Plastika |
| Boja | Crno-zelena |
| Masa (Neto) | 8.35kg |
| Ostalo | Sklopiva drška, Preporučena površina košenje: do 600 m², Omekšana ručka, Ručka u centru kosilice za lakše rukovanje |
Reklamacioni period
| Reklamacioni period | 24 meseca |
Deklaracija
| EAN | 8590669337521 |
| Uvoznik | EWE COMP DOO |
| Zemlja porekla | Kina |
Brands:

