FIELDMANN FZR 4615-20LiBES Benzinska kosilica za travu
42.500,00 din.
Dostunost: Dostupno
SKU:
FIELDMANN FZR 4615-20LiBES Benzinska kosilica za travu
nijedan:
Karakteristike
| Tip uređaja | Benzinska kosilica za travu |
Pogon
| Pogon | Samohodna |
Motor
| Snaga | 2.600W |
| Broj obrtaja | 2800/min |
| Nivo buke | 96dB(A) |
| Zapremina | 150cm³ |
| Ostalo | Koristiti ulje SAE30, OHV motor |
Košenje
| Visina košenja | 25-75mm |
| Širina košenja | 46cm |
| Zapremina korpe za travu | 50l |
Baterija
| Kapacitet baterije | 20V |
| Ostalo | Mogućnost električnog paljenja kosilice baterijom |
Fizičke karakteristike
| Materijal | Metal |
| Boja | Crno-zelena |
| Masa | 35kg |
| Ostalo | Sklopiva drška, Mekana ručka, Podesiva drška, Držač za piće, 7 pozicija visine košenja |
Brands:

